Русский УкраїнськаEnglish

Компания "Чайный советник" Украина

Компанiя "Чайный советник" Украина

Історія естонсько-української компанії "Чайний советник" на території України, уходить корінням у 1997-й рік, коли було засновано в місті Ніжині спільно естонсько-українське підприємство ТОВ СП «Вибір». Скрупульозність, що притаманна технологічним розробкам північних партнерів, та працелюбність українців стали прекрасною основою для співпраці. На той момент, це була єдина приватна промислово-виробнича мануфактура такого масштабу на Чернігівщині. Люди дізнавались про нові смаки пряників та печива лише від нас. То були часи найпліднішої співпраці з клієнтом, коли запустивши у виробництво новий вид продукції, ти одразу дізнавався про властивості її смаку та аромату напряму від клієнта. Роботи було багато, але посмішка людини, яка смакує виготовлений тобою пряник, чи сушку, того варта.

Саме в ті часи компанія започаткувала різні види продукції, основні напрямки, загальні засади, складні рецепти, відчула властивості справжніх українських продуктів, завдячуючи яким вдалося створити той смак, який ми пропонуємо вам сьогодні.

Печиво та пряники під брендом «Чайний Советник» відзначаються неперевершеними смаковими якостями, вони виготовляються з натуральної сировини, на кришталево чистій воді. Солодощі компанії користуються широким попитом серед споживачів.

Основними видами продукції компанія обрала наступні:

За час свого існування фірма перетворилася на потужну виробничо-дистриб’юторську компанію. З 2007 року вона відома під торговою маркою «Чайний Советник».

Нині підприємство, розташоване у м. Ніжині (Чернігівська обл.), має п’ять цехів, обладнаних за останнім словом техніки. Кожен із них спеціалізується на певному виді кондитерських, хлібобулочних виробів; окрема лінія виробляє східні солодощі. Власна лабораторія компанії здійснює постійний суворий контроль якості продукції та слідкує за дотриманням усіх санітарних норм.

Печиво та пряники – найрізноманітнішої форми, із усілякими наповнювачами та смаками, приправлені майстерністю та щирою любов’ю до своєї справи спеціалістів компанії «Чайний Советник» - давно зажили заслуженої слави не лише на українському ринку, а й за кордоном. Таким чином, на даний момент ми реалізуємо нашу продукцію на територію таких країн як: Германія, Естонія, Литва, Польща, Ізраїль, Греція, та багато інших.

 На території нашої країни з'являлось все більше шанувальників, магазини перетворились на маркети, мережі та супермаркети. Виробників стало значно більше, але те, що було закладене у 1997-му році допомогло нам не тільки залишитись одним з найвідоміших виробників, але й здобути ім'я, на якому побудована сучасна маркетингова стратегія. Широка дистриб’юторська мережа на українських теренах є надійною гарантією стабільних поставок.

Ми не йдемо на поводу сучасних технологій, не замінюємо традиційні складові на більш дешеві генно-модифіковані, не змінюємо пропорції переслідуючи прибуток. При цьому ціна на нашу продукцію була та залишиться соціальною, доступною для всіх верств населення. 

Тепер, ви зрозумієте наші основні принципи:

  1. Насамперед якість, потім ціна!
  2. Самі вживаємо те, що виготовляємо!
  3. Тільки натуральні компоненти!

Ми відкриті до співпраці.

Зробіть свій ВИБІР, як ми робимо свій!